Mamak’ta taksi durakları yenilenmeye devam ediyor

Şafaktepe Mahallesi’nde bulunan Şehitlik Taksi Durağı yenilenerek hizmete açıldı. Taksici esnafının zor şartlarda çalıştığını belirten Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, "Yenilenen yerlerinizle birlikte en azından durakta geçirdiğiniz ve dinlendiğiniz z.

Mamak’ta taksi durakları yenilenmeye devam ediyor
14 Aralık 2013 Cumartesi 17:28

Şafaktepe Mahallesi’nde bulunan Şehitlik Taksi Durağı yenilenerek hizmete açıldı. Taksici esnafının zor şartlarda çalıştığını belirten Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, "Yenilenen yerlerinizle birlikte en azından durakta geçirdiğiniz ve dinlendiğiniz zamanlar çok daha kaliteli olacak.” dedi.

Taksi durağının açılışına Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Yiğiner, Mamak Belediye Meclis Başkan Vekili Erdal Ak, durak esnafı ve vatandaşlar katıldı.

Şehitlik Taksi Durağı’nın açılışında konuşan Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Yiğiner, kendisinin de geçmişte taksicilik yaptığını hatırlatarak, “Çok zor şartlarda çalıştık. Sıcak suyu dahi diğer esnaf arkadaşlardan temin ediyorduk. Fakat şimdi baktığımızda mutfağından tuvaletine, klimasından oturma alanına her imkan düşünülüyor. Duraklarımızı yenileyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e ve yer tahsisinde bizlere her zaman yardımcı olan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’e teşekkür ederiz.“ diye konuştu.

Taksici esnafının zor şartlarda çalıştığını belirten Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgü ise “Bizler gün içerisinde nadiren trafiğe çıkmamıza rağmen bunalıyoruz. Taksici esnafı ise gün boyu yaşadığımız kente hizmet ederek direksiyon başında. Yenilenen yerlerinizle birlikte en azından durakta geçirdiğiniz ve dinlendiğiniz zamanlar çok daha kaliteli olacak.” şeklinde konuştu.CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×