Mamak Belediyesi’nden vergi uyarısı

Emlak ve iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2014 yılına ait 1. taksiti ödeme süresi 31 Mayıs Cumartesi günü sona eriyor.

Mamak Belediyesi’nden vergi uyarısı
02 Nisan 2014 Çarşamba 20:58

Emlak ve iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2014 yılına ait 1. taksiti ödeme süresi 31 Mayıs Cumartesi günü sona eriyor. Vatandaşların herhangi bir cezai işlemle karşı karşıya kalmamaları için Mamak Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğü'ne bağlı vezneler 31 Mayıs tarihine kadar haftanın yedi günü çalışacak.

www.mamak.bel.tr adresinden zahmetsizce ve online vergi ödeme imkanı da sunan Mamak Belediyesi’ne mükellefler ödemelerini, Hizmet Binasında, Mamak Kültür Merkezi’nde, Kutludüğün ve Lalahan’da bulunan veznelerden gerçekleştirebilecek. Vatandaşların herhangi bir cezai işlemle ve yoğunlukla karşılaşmaması için ödemelerini son güne bırakmamaları tavsiyesinde bulunan Belediye Başkanı Mesut Akgül, "Emlak vergisi ve işyerlerine ait çevre temizlik vergisi ödemelerinin süresi 31 Mayıs’ta sona eriyor. Yoğunluğu önlemek amacıyla cumartesi ve pazar günleri de veznelerimizi açık tutuyoruz. Mükellefimizin rahatlıkla vergilerini yatıracakları ortam hazırlanmıştır." dedi.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Belediye, online ödeme kolaylığının yanında mükelleflere kredi kartıyla ve posta çeki hesabıyla ödeme imkanı sunuluyor. Emlak vergisi ödemelerini 210374 numaralı posta çeki numarasından, işyerlerine ait çevre ve temizlik vergisi ödemelerini de 526891 numaralı posta çeki numarasından gerçekleştirebiliyor.
CİHAN

Mamak Belediyesi’nden vergi uyarısı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×