LYS Gebze birincileri yine FEM'den

2014 LYS Sınavı sonuçları bugün açıklandı. Açıklanan sonuçlara göre FEM Dershanesi öğrencileri önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de Türkiye, Kocaeli ve Gebze 1.liğini kimseye kaptırmadı. Bugün açıklanan LYS sınavı sonuçlarına...

LYS Gebze birincileri yine FEM'den
28 Haziran 2014 Cumartesi 18:18

2014 LYS Sınavı sonuçları bugün açıklandı. Açıklanan sonuçlara göre FEM Dershanesi öğrencileri önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de Türkiye, Kocaeli ve Gebze 1.liğini kimseye kaptırmadı.

Bugün açıklanan LYS sınavı sonuçlarına göre FEM Dershanesi öğrencileri 3 Türkiye birinciliğinin yanısıra Kocaeli ve Gebze'de de ilk sıraya yerleşti.

Kocaeli FEM Dershanesi öğrencilerinden Yakup Enes Durak il birincisi ve Türkiye 14.'sü oldu.

Gebze Fem Dershanesi öğrencilerinden Kürşat Kaan Atilla Y-MF-2 puan türünde 539,349 puan alarak Gebze birincisi, Türkiye 149.su oldu. Yine FEM Dershanesi Gebze Şubesi öğrencilerinden Burak Can Y-MT-2 puan türünde 495,266 puan alarak Türkiye 228.si, Ömer Altun Y-MF-3 puan türünde 525,149 puan alarak Türkiye 632.si, Eren Tiftik Y-TM-1 puan türünde 505,209 puan alarak Türkiye 678.si oldu.

FEM Dershanesi olarak Kocaeli genelinde ilk 100'de 4 öğrencilerinin olduğunu, sadece Gebze'de ilk binde 45 derecelerinin olduğunu belirten FEM Dershanesi Gebze Şubesi Genel Müdürü Hicret Şen, "Gebze'de gelenek bozulmadı. Her sene olduğu gibi bu sene de öğrencilerimizi elde ettiği dereceler bizi mutlu etti" dedi. Başarının kesinlikle bir tesadüf olmadığının altını çizen Şen, "FEM Dershanesi Gebze şubeleri olarak rutin bir üniversiteye hazırlıın dışına çıkarak 'daha neler yapabiliriz'i araştırdık. Bu çerçevede interaktif eğitimin yanısıra okul, aile ve dershanenin işbirliği sayesinde herzaman öğrencilerimizin yanında olduk. Enson LYS sınavına girecek öğrencilerimize yönelik 50 günlük yatılı kamp çalışması yaparak bilgilerinin pekişmesini sağladık ve bugün bu güzel sonuçları aldık. Bu başarıda emeği geçen başta öğrenci velilerimiz olmak üzere, okul öğretmenlerine, dershanemizdeki öğretmen ve idareci arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×