KUYAP toplantısı Gaziantep’te gerçekleştirilecek

Çalışanların ve İşverenlerin Küresel Ekonomideki Değişikliklere Uyum Yeteneğinin Arttırılması Projesi (KUYAP) farkındalığın arttırılması toplantısı, Gaziantep Sanayi Odası (GSO)’nın desteğiyle 7 Ocak Salı günü saat 09.

KUYAP toplantısı Gaziantep’te gerçekleştirilecek
03 Ocak 2014 Cuma 10:58

Çalışanların ve İşverenlerin Küresel Ekonomideki Değişikliklere Uyum Yeteneğinin Arttırılması Projesi (KUYAP) farkındalığın arttırılması toplantısı, Gaziantep Sanayi Odası (GSO)’nın desteğiyle 7 Ocak Salı günü saat 09.30’da Grand Otel’de yapılacak.

Toplantıya, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu temsilcileri, proje illerinden yetkililer, Gaziantep ve komşu illerden KOBİ temsilcileri ile projeyi yürüten teknik destek ekibi uzmanları katılacak. Toplantı sonrasında proje faaliyetlerine yönelik sunuşlar ve projeden beklenen sonuçlarla planlanan faaliyetler hakkında katılımcıların görüş ve önerilerini almak amacıyla bir tartışma oturumu düzenlenecek.

KUYAP ile Türkiye’nin doğusunda yer alan, Gaziantep, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Elazığ, Malatya, Diyarbakır, Trabzon, Kayseri, Van, Kastamonu, Sivas, Samsun, Kars, Erzurum ve Batman olmak üzere toplam 15 il pilot olarak seçildi. Projeyle, sürdürülebilir bir ekonomik büyüme ve sosyal kalkınma adına insan kaynaklarına yatırımda bulunarak hayat boyu öğrenme aracılığı ile çalışan ve işverenlerin uyum yeteneğini arttırılması hedefleniyor.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×