Kursiyerlerin el emeği eserleri görücüye çıktı

Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme ve Eğitim Merkezleri ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen kurslarda eğitim alan kursiyerlerin el emeği eserleri yıl sonu sergisiyle görücüye çıktı.Büyükşehir Belediyesi Odunpazarı...

Kursiyerlerin el emeği eserleri görücüye çıktı
03 Haziran 2014 Salı 13:03

Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme ve Eğitim Merkezleri ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen kurslarda eğitim alan kursiyerlerin el emeği eserleri yıl sonu sergisiyle görücüye çıktı.

Büyükşehir Belediyesi Odunpazarı Turistik El Sanatları Merkezinde açılan sergiye İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kenan Tuğan, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü İbrahim Şeker, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Didem Aydınmakina ve çok sayıda davetli katıldı.

Törende konuşan Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Didem Aydınmakina, meslek edindirme ve eğitim merkezlerinin 2003 yılından beri faaliyette olduğunu belirtti. Aydınmakina, "Şimdiye kadar yetmiş binin üzerinde kursiyere eğitim verdik. Sergide kursiyerlerin binlerce el emeği göz nuru eserleri var. İşbirliğinden dolayı başta İl Milli Eğitim Müdürlüğü olmak üzere sergide emeği geçen tüm eğitmenlere ve kursiyerlere teşekkür ederim." dedi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü İbrahim Şeker ise gelecek yıl da Büyükşehir Belediyesi ile işbirliğine devam edeceklerini ifade ederek tüm eğitmenlere ve kursiyerlere teşekkür etti. Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme ve Eğitim Merkezleri Şube Müdürlüğü’ne bağlı merkezlerde birçok branşta eğitim alan kursiyerlerin eserleri 6 Hazirana kadar Odunpazarı Turistik El Sanatları Merkezi’nde görülebilir. CİHAN

Kursiyerlerin el emeği eserleri görücüye çıktı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×