Kula Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği öğrenciler için kermes açtı

Manisa’nın Kula ilçesinde faaliyet gösteren Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri ve gönüllü kadınlar, fakir öğrenciler yararına kermes açtı. Açılışa Kula belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Kula Belediye Meclis...

Kula Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği öğrenciler için kermes açtı
05 Mayıs 2014 Pazartesi 17:18

Manisa’nın Kula ilçesinde faaliyet gösteren Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri ve gönüllü kadınlar, fakir öğrenciler yararına kermes açtı. Açılışa Kula belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Kula Belediye Meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları, çok sayıda vatandaş katıldı.

Yunuş Emre Caddesi’ndeki kermesin 16 Mayıs 2014’e kadar devam edeceğini belirten Kula Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Başkan’ı Ayşe Temel, "Yardıma muhtaç çocuklarımıza sahip çıkmak, onların burs ve ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla kermes düzenledik. Kermesimizde bulunan pike takımları, iğne oyalı yazmalar. Oda takımları ve çeyizlik eşyalarımızı, annelerimizin hazırlayarak başka annelerin çocukları için vermeleri kermesi daha anlamlı kılmakta. Dernek üyelerimizi ve gönüllü bayanlarımızı dayanışma, kaynaşma ve yardımlaşma duygularından dolayı tebrik ediyorum. Derneğimiz, veren ellerle alan eller arasında köprü vazifesi yapmakta. Desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederim." dedi.

Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ise "Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ve faaliyetlerini yakından takip ediyorum. İhtiyaç sahibi çocuklarımıza sahip çıkmak fedakârlıkla olur. Bu fedakârlığı gösteren tüm ablalarımıza ve emeği geçenlere teşekkür ederim." şeklinde konuştu.

    Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun daha sonra tüm stantları gezerek hanımlarla sohbet etti. CİHAN

Kula Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği öğrenciler için kermes açtı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×