Konyaaltı'nda 13 dönümlük Sağlık Yaşam Merkezi hizmete giriyor

Konyaaltı ilçesi Uluç Mahallesi'nde 13 dönüm arazi üzerine inşa edilen Sağlıklı Yaşam Adası'nın yapımında sona yaklaşıldı.

Konyaaltı'nda 13 dönümlük Sağlık Yaşam Merkezi hizmete giriyor
16 Nisan 2014 Çarşamba 16:43

Konyaaltı ilçesi Uluç Mahallesi'nde 13 dönüm arazi üzerine inşa edilen Sağlıklı Yaşam Adası'nın yapımında sona yaklaşıldı. Söz konusu merkezde yüzme havuzu, tenis kortu, spor salonu, fitness salonu, halı sahaları, çocuk oyun grupları ve yeşil alanlar bulunuyor.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, merkezin yakında hizmete açılacağını belirtti. Muhittin Böcek, mülkiyeti ilçe belediyesine ait olan ve ada ölçeğinde projelendirilen Sağlık Yaşam Adası'nın herkes için yaşam alanı oluşturduğunu söyledi. Proje ile her türlü spor faaliyetine olanak tanıdıklarını dile getiren Başkan Böcek; 320 metrekare çocuk oyun grubu, dekoratif bank ve süs havuzlarıyla da bölgeye modern bir tesis daha kazandıracaklarını kaydetti. Projenin yüzde 90’lık bölümünü tamamladıklarını ifade eden Başkan Böcek, bir ay gibi kısa bir süre içinde Sağlıklı Yaşam Adası’nı halkın hizmetine açacaklarını söyledi. Merkezde 200 metrekare yüzme havuzu ve spor salonu, profesyonel fitness salonu, kafeterya ile 2 halı saha bulunuyor.
CİHAN

Konyaaltı'nda 13 dönümlük Sağlık Yaşam Merkezi hizmete giriyor


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×