Kırklareli Belediyesi altyapı çalışmalarına başladı

Kırklareli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri belirlenen program çerçevesinde alt yapı ve üst yapı çalışmalarını sürdürüyor.Kırklareli Belediyesi Fen İşleri Müdürü Ünal Kıkılı, yaptığı yazılı açıklamada, Akalar...

Kırklareli Belediyesi altyapı çalışmalarına başladı
26 Haziran 2014 Perşembe 14:33

Kırklareli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri belirlenen program çerçevesinde alt yapı ve üst yapı çalışmalarını sürdürüyor.

Kırklareli Belediyesi Fen İşleri Müdürü Ünal Kıkılı, yaptığı yazılı açıklamada, Akalar Mahallesi Namazgah Caddesi ve Türkoğlu Sokak üzerinde ekiplerce vatandaşların daha rahat hareket edebilmeleri amacıyla alt yapısı tamamlanan yollar üzerinde kaldırım ve kilit parke taşı döşeme çalışmalarının başladığını belirtti.

Şehirde olası sel baskınlarına karşı Bademlik Mahallesi, Kasapoğlu Caddesi’ne yağmur suyu kanal çalışmaları kapsamında yeni hatlar eklendiği bildiren Kıkılı,çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanarak, vatandaşların hizmetine sunulacağını söyledi.

Kıkılı şunları kaydetti:“Şehrimize daha güzel bir görünüm sağlamak ve yayaların rahat bir şekilde yürüyebilmesi için kaldırımsız güzergahlara kaldırım yapıyoruz. Alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklarımızda üst yapı çalışmalarımızı başlatıp, kısa süre içerisinde sonlandırmayı hedefliyoruz.”

CİHAN

Kırklareli Belediyesi altyapı çalışmalarına başladı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×