'Kimliğini kaybetmiş bir şehre kimliğini yeniden kazandıracağız'

Saadet Partisi Kayseri Melikgazi Belediye başkan adayı Nuh Tosun, “Kimliğini kaybetmiş bir şehrin kimliğini yeniden kazandırmaya geliyoruz” dedi SP Melikgazi Belediye başkan adayı Nuh Tosun ve beraberindeki partililer Eskişehir Bağları Pazar yeri esnafıy.

'Kimliğini kaybetmiş bir şehre kimliğini yeniden kazandıracağız'
24 Şubat 2014 Pazartesi 16:48

Saadet Partisi Kayseri Melikgazi Belediye başkan adayı Nuh Tosun, “Kimliğini kaybetmiş bir şehrin kimliğini yeniden kazandırmaya geliyoruz” dedi

SP Melikgazi Belediye başkan adayı Nuh Tosun ve beraberindeki partililer Eskişehir Bağları Pazar yeri esnafıyla bir araya geldi. Halkın sorunlarını dinleyen ve sorunları not alan Nuh Tosun, ziyarette vatandaşlarla sohbet ettikten sonra yaptığı açıklamada, “Halkımızdan, Esnafımızdan, Yeraltı esnafımızdan tutun Yeni sanayiye, Eski sanayiden Mimsin’e kadar bilumum memleket evlatlarıyla bir araya geliyoruz. Bu süre içinde gözlemlediğimiz husus şudur; özellikle insanların imar ve irfan noktasında noksanlıkların bulunduğu ve bunun telafi edilmesi gerektiği hususu bizlere iletiliyor. Zaten bizler şehirleri planlarken özellikle şehirlerin adil bir şekilde imarının yapılması bununla birlikte şehirlerin irfanının yükseltilmesi ilgili kurumların görüşleriyle ortak çalışmalar yapacağımızı her daim dile getiriyoruz. Yine bugün kısmet olursa projelerimizi açıklayacağız. Bu projeler inanıyoruz ki ses getiren projeler olacak. Kendi milli ve manevi değerlerimize bağlı, insanı merkez alan, kimliğini kaybetmiş bir şehrin kimliğini yeniden kazandıran, ruhunu yeniden kazandıran, sokaklarında kendi medeniyetlerin hakim olduğu ve alt ve üst yapısıyla bir Melikgazi bir Kayseri vaat ediyoruz.” diye konuştu.

“İnanıyoruz ki bu seçim istediğimiz sonuçların alınmasına vesile olacak” diyen Tosun, şunları söyledi; “Buda bizim için çok önemli bir hususu meydana getirecek, oda şudur; 1964 yılında seçimlerde Refah Partisinin yüzde altmışlık dilimi alıp genel seçimlerde iktidarın kapıları bize aralandıysa, aynı şekilde inanıyoruz ki bu önümüzdeki yerel seçimlerde Saadet Partisinin sıçramasının önemli kilometre taşı olacaktır. Bu nedenle memleket evlatlarının teveccühünü bekliyoruz. Projelerimizi yakından takip etmelerini istiyoruz. Projelerimiz noktasında kim olursa olsun nereden gelirse gelsin sağlanacak olan katkıya açık olduğumuzu belirtmek istiyorum. İnşallah bu seçimlerin huzur, mutluluk ve sükûnet içinde geçirip arzu ettiğimiz neticeyi de Saadet Partisi olarak ulaşacağımızı düşünüyor uz herkese başarılar diliyorum.”
CİHAN

'Kimliğini kaybetmiş bir şehre kimliğini yeniden kazandıracağız'


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×