Kasımda deniz ve güneş

Muğla'nın Ula ilçesine bağlı Akyaka Mahallesi'nde hava sıcaklığının 21 dereceye ulaşmasını fırsat bilenler, güneş ve deniz keyfi yaptı.

Kasımda deniz ve güneş
11 Kasım 2016 Cuma 16:27

Hava sıcaklığının 21 derece ölçüldüğü Muğla'da, yerli ve yabancı turistler ile vatandaşlar, denizin ve güneşin keyfini çıkardı.

Turistlerin yanı sıra bölgede yaşayanlar, hava sıcaklığının 21 derece ölçüldüğü Ula ilçesindeki "sakin kent" Akyaka Mahallesi'nde sahilde yürüyüş yapıp kafelerde kitap okudu. Bazı vatandaşlar ise sıcak havadan yararlanıp denize girdi.

Gökova Körfezi'nin "cennet köşesi" diye tabir edilen ve her mevsim mavi ile yeşilin bir arada olduğu Akyaka'da sıcak havayı fırsat bilenlerden bazıları da oltalarıyla balık avlamaya çalıştı.

Akyaka'da denize giren Abdulkadir Yağman, yaptığı açıklamada, Türkiye'nin birçok ilinde kar yağışı ve soğuk hava etkili olurken Akyaka'da denize girdikleri için mutlu olduğunu söyledi.

Tuğlu, Akyaka'nın her mevsim ayrı bir güzelliği bulunduğunu belirterek, aralık ayına kadar bölgede denize girilebildiğini kaydetti.


Etiketler; #Akyaka

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×