Karataş Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu 8. mezunlarını verdi

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Karataş Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Konaklama İşletmeciliği Bölümü bu yıl 8. mezunlarını verdi.ÇÜ Karataş Kampüsü’nde düzenlenen mezuniyet törenine, Rektör Vekili Prof. Dr. Azmi Yalçın,...

Karataş Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu 8. mezunlarını verdi
20 Haziran 2014 Cuma 12:13

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Karataş Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Konaklama İşletmeciliği Bölümü bu yıl 8. mezunlarını verdi.

ÇÜ Karataş Kampüsü’nde düzenlenen mezuniyet törenine, Rektör Vekili Prof. Dr. Azmi Yalçın, Karataş Kaymakamı Mustafa Kılıç, Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Fikret Dülger, Konaklama İşletmeciliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Mehmet Cihan Yavuz, öğretim elemanları, öğrenciler ve aileleri katıldı. Saygı duruşunda bulunulup İstiklâl Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende, ilk konuşmayı mezun olan öğrenciler adına öğrenci temsilcisi Tamer Öztürk yaptı. Öztürk’ün esprili konuşması, katılımcılara keyifli anlar yaşattı. Öğrenci temsilcisini takiben sırasıyla, mezun olan öğrencilerin danışmanı ve Yüksekokul Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Oya Berkay Karaca, Bölüm Başkanı Doç. Dr. Mehmet Cihan Yavuz, Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Fikret Dülger ve Rektör yardımcısı Prof. Dr. Azmi Yalçın açılış konuşmaları yaptı. Konuşmaların ardından, ÇÜ Karataş Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Konaklama İşletmeciliği Bölümü’nü birincilikle bitiren öğrenciye Prof. Dr. Azmi Yalçın, bölümü ikincilikle bitiren öğrenciye Karataş Kaymakamı Mustafa Kılıç ve bölümü üçüncülükle bitiren öğrenciye Doç. Dr. Fikret Dülger plaket ve çiçek takdim etti. Bölüm birincisinin kütüğe isim çakma merasiminin ardından, tüm mezun olan öğrencilere mezuniyet belgeleri dağıtıldı. Çok sıcak bir ortamda gerçekleşen sade mezuniyet töreni, tüm davetlilerin katıldığı bir kokteyl ve ardından öğrencilerin eğlencesi ile devam etti.

CİHAN

Karataş Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu 8. mezunlarını verdi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×