Karaman Aktif Sen ortak akıl toplantısı düzenledi

Aktif Eğitimciler Sendikası Karaman İl Temsilciliği rehber öğretmenlerle ortak akıl toplantısı düzenledi.    Aktif Eğitimciler Sendikası Karaman İl Temsilcisi Cumhur Akıl, sendika olarak eğitimdeki sorunlar ve çözüm önerileri...

Karaman Aktif Sen ortak akıl toplantısı düzenledi
02 Haziran 2014 Pazartesi 14:53

Aktif Eğitimciler Sendikası Karaman İl Temsilciliği rehber öğretmenlerle ortak akıl toplantısı düzenledi.

    Aktif Eğitimciler Sendikası Karaman İl Temsilcisi Cumhur Akıl, sendika olarak eğitimdeki sorunlar ve çözüm önerileri için ilk ortak akıl toplantısını ilimizde görev yapan rehber öğretmenleri ile yaptıklarını, çözüm odaklı olarak bu toplantıların belirlenen takvime göre diğer branşlar ve eğitim öğretimin paydaşı olan diğer çalışanlarla da yapılacağını belirtti.

    Cumhur Akıl, "Rehber öğretmenlerin sorunları belirlemesi için çalışmalar yapıldı. Tespit edilen sorunlara yönelik çözüm önerileri hazırlandı.Yapılan çalışma sonrası rehber öğretmenlerin başlıca sorunları rapor haline getirildi. Hazırlanan rapor ve elde edilen veriler Aktif Eğitim Sen Genel Merkezi'ne gönderilmek üzere hazır hale getirildi. Diğer branşlarla ilgili ortak akıl çalışmaları önümüzdeki günlerde yapılacak. Eğitim sorunlarına ve çözümlerine yönelik çalışmaların başarıyla yürütüleceğini temenni ediyoruz. Emeği geçen öğretmen arkadaşlara teşekkür ederiz." dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×