Kağızman polisinden büyük başarı

Kars Kağızman Çilahane köyünden, ailesine haber vermeden ayrılan 9 yaşındaki Berivan Atmaca isimli kız çocuğu, kayıp ihbarı yapıldıktan 6 saat sonra mobese sayesinde sağ salim bulundu.İddialara göre Çilahane köyünden bir dolmuşa binerek...

Kağızman polisinden büyük başarı
29 Mayıs 2014 Perşembe 20:08

Kars Kağızman Çilahane köyünden, ailesine haber vermeden ayrılan 9 yaşındaki Berivan Atmaca isimli kız çocuğu, kayıp ihbarı yapıldıktan 6 saat sonra mobese sayesinde sağ salim bulundu.

İddialara göre Çilahane köyünden bir dolmuşa binerek Kağızman'a gelen Berivan Atmaca isimli kız çocuğundan uzun süre haber alınamayınca ailesi güvenlik güçlerine kayıp ihbarı yaptı. İlçenin giriş ve çıkışlarında önlem alan polis, ihbar üzerine seferberlik başlattı. Berivan, mobeseler üzerinden yapılan takip sonucu 6 saat sonra bulunarak ailesine teslim edildi. İlçe Emniyet Müdürü Talat Aslan, üstün gayreti ve başarısı nedeniyle mesai arkadaşlarını kutladığını belirterek, "Ekip ruhunu yansıtan arkadaşlarıma teşekkür ederim. Kızımızı sağ salim bulduğumuz için mutluyuz." dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×