İZSU’dan Buca’ya yeni hizmet binası

Bilgi işlem sistemini baştan sona yenileyerek İzmirlilere daha hızlı, daha güvenilir ve daha çağdaş bir hizmet sunan İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, ilçelerdeki birimlerini de yeniliyor.

İZSU’dan Buca’ya yeni hizmet binası
14 Nisan 2014 Pazartesi 12:53

Bilgi işlem sistemini baştan sona yenileyerek İzmirlilere daha hızlı, daha güvenilir ve daha çağdaş bir hizmet sunan İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, ilçelerdeki birimlerini de yeniliyor. Buca'da Cumhuriyet Mahallesi’ndeki yeni hizmet binasını 2011 yılında hizmete açan İZSU, Çevik Bir Meydanı’nda hizmet verecek şube müdürlüğü için de ihaleye çıktı. İhale sürecinin tamamlanmasının ardından başlayacak inşaat çalışmaları sekiz ayda bitirilecek.

Bin 835 metrekarelik alanda bodrumla birlikte beş kat olarak inşa edilecek binada bekleme holü, yazı işleri, sayaç okuma, açma ve kesme bölümü, yazı işleri, tahsilat servisi, abonman servisi, arşiv, revir ve toplantı salonu yer alacak. Şirinyer Parkı’nın içinde prefabrik yapıda hizmet veren Buca Şube Müdürlüğü’nün yeni binasına taşınması ile birlikte Bucalılar, İZSU ile ilgili işlemlerini daha geniş ve modern bir ortamda yapacak. CİHAN

İZSU’dan Buca’ya yeni hizmet binası


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×