İşte Türkiye'nin ilk başörtülü polisi

Türkiye'nin ilk başörtülü polisi bugün 30 Ağustos kutlamalarında Taksim'de görüldü

İşte Türkiye'nin ilk başörtülü polisi
30 Ağustos 2016 Salı 10:42

Emniyet mensuplarına yönelik başörtüsü yasağının kaldırılmasından sonra gözler, emniyet içindeki başörtülü polislere çevrildi. Emniyette görevli polis memurlarından biri bugün İstanbul Taksim Meydanı'nda yapılan zafer kutlamalarına başörtüsüyle çıktı. 

Basın mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği başörtülü polis memuru, Türkiye'de de bir ilke imza atmış oldu. İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Snk - 2 yıl önce
Cok sacma ciddiyetten uzak gericilik
Avatar
Fatma Gül - 2 yıl önce
Bu kadın Türk'e benzemiyor ya dini batıl yada pkklı Türk kadını haddini bilir kula tapmaz Allah varken
Avatar
Yavuz - 2 yıl önce
Çok güzel olmus.Tebrik ederim.
Avatar
Husnu karabacak - 2 yıl önce
Devlet memuru ciddiyetinden uzak ev hn larina benzetmisler uzulerek izlemekteyim
Avatar
STAR - 2 yıl önce
Baş örtülü bir kadın BENCE bir olay olduğunda, olayı önleme aşamasında baş örtüsü kadının aktif olarak hareket etmesini önler. Suçluyu etkisiz hale getirmesini zorlaştırır.
Birde Polis kıyafeti ile uyumlu olmamış.
Avatar
Melek - 2 yıl önce
Bu ülkede herkes eşit şartlar altında neden bir polis kapalı olmasın? Dinini gerektiği gibi yasamayasin? Herkes istediği gibi yaşarken neden o yasayamasin? İşte bu adalettir!! Geç oldu ama sonunda adalet yerini buldu bir bayan sırf kapalı diye artık hayalinden vazgeçmeyecek.. ev hanımı gibi olmus diye nitelendirenlere gelince insan dışıyla değil içiyle hele ki polislik yapılan işle nitelendirilir bunu malesef unutanlar var Allah onlara akıl fikir versin.
Avatar
Melek - 2 yıl önce
Çok güzel olmuş
Avatar
Zehra - 2 yıl önce
Neden bu kadar olumsuz düşüncelere sahipsiniz ben kapalı biri değilim ama saygı duyuyorum.O zaman kural diyorsanız çok çok açık giyinenlerede karışılsın. Sonuç olarak kimin ne giydiği değil insani değerleri önemli gerisi boş