İstanbul Emniyet Müdürü Altınok'tan polise 'teşekkür' ziyareti

İstanbul İl Emniyet Müdürü Selami Altınok, Taksim Gezi Parkı olaylarının yıl dönümünde bölgede görev yapan polisleri ziyaret ederek, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. İstanbul İl Emniyet Müdürü Selami Altınok, Gezi...

İstanbul Emniyet Müdürü Altınok'tan polise 'teşekkür' ziyareti
01 Haziran 2014 Pazar 01:43

İstanbul İl Emniyet Müdürü Selami Altınok, Taksim Gezi Parkı olaylarının yıl dönümünde bölgede görev yapan polisleri ziyaret ederek, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

İstanbul İl Emniyet Müdürü Selami Altınok, Gezi olaylarının yıl dönümünde görev yapan polis memurlarını görev yerinde ziyaret etti. Emniyet müdür yardımcılarıyla birlikte Taksim Meydanı'na gelen Altınok, görev yapan polislerle tokalaşıp, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Eylemlere fazla katılım göstermedikleri için İstanbullulara da teşekkür eden Altınok, basın mensuplarına şu açıklamayı yaptı:

"İstanbul halkı gayet huzurlu ve güzel davrandı. Bu eylemlere fazla iştirak etmedi. Polis arkadaşlarımızla fazla kaza bela olmadan güzel bir gün geçirdik. İstanbul'a huzur ve güven yakışıyor. İstanbul'un huzurunun ve güveninin daim olması hem Türkiye için hem İstanbul'da yaşayan bizler için çok önemli. Bütün İstanbullu hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Memur arkadaşlarımıza, polis arkadaşlarımıza, rütbeli arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yaralanan arkadaşlarımız oldu,bir kurşunla yaralanan polis arkadaşımız oldu, molotofla yaralanan bir emniyet müdür yardımcısı arkadaşımız oldu, 4 tane memurumuz yaralandı. Onlara da acil şifalar dinliyorum. Gayet güzel bir uygulama yaptık. Şu an tam rakam belli değil ama 120 civarında bir gözaltı oldu."

Memur ve amirlerle sohbet eden Altınok'a bir vatandaş, "Sayın Valim, evime gideceğim gidemiyorum." diye tepki verince Altınok, "Gönderin evine gitsin çocuk." karşılığını verdi. CİHAN

İstanbul Emniyet Müdürü Altınok'tan polise 'teşekkür' ziyareti


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×