Hüseyin Çelik: Kim çalarsa, çaldırırsa iki cihanda elimiz onun yakasındadır

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, "Kim yetimin hakkına el uzatırsa, kim hak etmediği parayı alırsa, kim çalarsa, çaldırırsa iki cihanda bizim elimiz onun yakasındadır.

Hüseyin Çelik: Kim çalarsa, çaldırırsa iki cihanda elimiz onun yakasındadır
03 Şubat 2014 Pazartesi 17:33

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, "Kim yetimin hakkına el uzatırsa, kim hak etmediği parayı alırsa, kim çalarsa, çaldırırsa iki cihanda bizim elimiz onun yakasındadır. Onun burnundan fitil fitil gelmesi için kim ne gerekiyorsa bunu yapacaktır. Bu bizim namus borcumuzdur. Bunu böyle bilin." dedi.

    17 Aralık Operasyonu’ndan sonra söylenenlere kimsenin itibar etmemesi gerektiğini söyleyen Çelik, “Siz bu söylentilere, olan bitenlere bakmayın. Yazılıp çizilenlere, dedikodulara kulak asmayın.” şeklinde konuştu.

Hüseyin Çelik, AK Parti Milletvekili ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’le birlikte Yavuzeli ilçesindeki seçim koordinasyon merkezinin açılışına katıldı. Burada konuşan Çelik, 17 Aralık Operasyonu’na ilişkin değerlendirmede bulundu. Operasyonun ardından söylenenlere itibar edilmemesi gerektiğini kaydeden Çelik, "Siz bu söylentilere, olan bitenlere bakmayın. AK Parti Türkiye için şanstır. Eğer koalisyon dönemlerine, eski istikrarsız dönemlere dönmek istemiyorsak dedikoduları, o yazılıp, çizilenleri, söylenenleri bir tarafa bırakacağız. Eğer AK Parti söyledikleri gibi yolsuzlukların içinde olsaydı sadece Gaziantep'e 15 milyarlık hizmet gelmezdi. Bunu kullar da Allah da biliyor. Ama birisi yanlış yaparsa hukuk devletinde onun yakasına yapışılır. " açıklamasında bulundu.

Fatma Şahin de bakanlığı döneminde Yavuzeli için gerekenleri yaptıklarını belirtti ve devam eden çalışmalara değindi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×