Hatay Büyükşehir Belediyesi'nden işçiye ikramiye ödemesi

Hatay Büyükşehir Belediyesi'ne, İl Özel idare Müdürlüğü’nden nakil olan 160 işçi personelin 30 yevmiye hak ediş ikramiyeleri ödemesi gerçekleştirildi.Hatay Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı'ndan alınan bilgiye...

Hatay Büyükşehir Belediyesi'nden işçiye ikramiye ödemesi
26 Haziran 2014 Perşembe 13:48

Hatay Büyükşehir Belediyesi'ne, İl Özel idare Müdürlüğü’nden nakil olan 160 işçi personelin 30 yevmiye hak ediş ikramiyeleri ödemesi gerçekleştirildi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı'ndan alınan bilgiye göre, 30 yevmiye hak ediş olarak 160 işçi personeline toplamda 345 bin 965 TL ödeme yapıldığı bildirildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, personelin her türlü hak ve alacaklarını önemsediklerini belirterek, "Personelimizin henüz alın teri kurumadan ikramiyelerini ödeme konusuna daima hassasiyet gösterdik. Şehrin imarında, güzelleşmesinde, gelecek nesillere daha iyi bir kent bırakılmasında emeği geçen belediye çalışanlarının emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. İşçi kardeşlerimizin aileleriyle birlikte ikramiyelerini güle güle harcamalarını diliyorum.” dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×