Haşim Kılıç: Siyasete Devam Ediyoruz, Her Yerde de Edeceğiz

Anayasa Mahkemesi eski Başkanı Haşim Kılıç, milletvekili adayı olup olmayacağı konusunda izahatlarda bulundu. Kılıç, 'Siyasete devam ediyoruz. Her yerde de edeceğiz' dedi.

Haşim Kılıç: Siyasete Devam Ediyoruz, Her Yerde de Edeceğiz
14 Mart 2015 Cumartesi 07:09

Anayasa Mahkemesi eski Başkanı Haşim Kılıç, mebus adayı olup olmayacağı hakkında izahatlarda bulundu. Kılıç, 'Siyasete devam ediyoruz. Her yerde de edeceğiz. Gerçekleri konuşacağız.' dedi.

'SİYASETE DEVAM EDİYORUZ'

Kılıç, Ankara'da düzenlenen bir programa katıldı. Kılıç, birtakım matbuat yayın organlarında yer saha mebus adayı olup olamayacağı konusundaki haberlere ait izahatlarda bulundu. 'Zaten aktif siyasetin içinde' olduğunu kaydeden Kılıç, 'Size bunu anlatırken siyasetin dışında bir şey mi söyledim? Milletvekili olsaydım da gelip bunları söyleyecektim. Bunları anlatacaktım. Siyaset illa da siyasal partinin çatısı altında yapılamaz. Siyaset her yerde yapılabilir. Politika orada yapılır. O ayrı bir konu. Siyasetin daha Ülkü bir kavram olduğuna inanıyorum, siyaset demiyorum. Siyasete devam ediyoruz. Her yerde de edeceğiz. Gerçekleri konuşacağız.' dedi.

Kaynak: HABERLER.COM


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×