Hakim ve savcılar, halı sahada liseli kızlara yenildi

Geleneksel olarak her yıl yapılan İstanbul Adliyesi çalışanları halı saha futbol turnuvasında, hakim ve savcılardan oluşan takım ile Vatan Lisesi bayan futbol takımı karşı karşıya geldi. Maçı, yargı mensuplarını 4-3 yenen liseli kızlar...

Hakim ve savcılar, halı sahada liseli kızlara yenildi
30 Nisan 2014 Çarşamba 14:43

Geleneksel olarak her yıl yapılan İstanbul Adliyesi çalışanları halı saha futbol turnuvasında, hakim ve savcılardan oluşan takım ile Vatan Lisesi bayan futbol takımı karşı karşıya geldi. Maçı, yargı mensuplarını 4-3 yenen liseli kızlar kazandı.

İstanbul Adliyesi çalışanları halı saha futbol karşılaşmasının 11.si Arif Pelin’in koordinasyonunda Kocamustafapaşa’daki Zigana Halı Saha’da gerçekleşti. Dün saat 18.00’da yapılan karşılaşmayı bayan takım kazanırken maçı izleyenler arasında Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcısı Hikmet Gülay’da vardı. 7’şerli oyuncudan oluşturulan takımlar 60 dakika mücadele etti. Vatan Lisesi Bayan Futbol takımının karşısına yargı mensupları (Çağlayan Adliyesi’nde görevli) Hakimler Recai Akgün, İsmet Karabulut, Durmuş Ali Gümüş, Hüseyin Kahraman ile Savcı Hüseyin Kaya ve 2 adliye personelinden oluşan karmayla çıktı. Maçın ilk yarısını 2-0 skorla yargı mensuplarının yenilgisiyle tamamlandı. Maçın 2. yarısında skor 4-4 olunca sonucu penaltılar belirledi. Karşılaşmayı 4-3 Vatan Lisesi Bayan futbol takımı kazandı.

Maçın sonunda pasta kesilerek yapılan törenle kupa bayan futbol takımına verildi.

CİHAN

Hakim ve savcılar, halı sahada liseli kızlara yenildi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×