Hacı Boydak: Yanımda 3-5 kitabım varsa hiçbir eksiğim yok

Boydak Holding yönetim kurulu üyeleri, hafta sonu yapılacak YGS öncesinde Kılıçaslan ve Yelkenoğlu Liseleri öğrencilerine bir moral ve motivasyon yemeği verdi.

Hacı Boydak: Yanımda 3-5 kitabım varsa hiçbir eksiğim yok
20 Mart 2014 Perşembe 14:18

Boydak Holding yönetim kurulu üyeleri, hafta sonu yapılacak YGS öncesinde Kılıçaslan ve Yelkenoğlu Liseleri öğrencilerine bir moral ve motivasyon yemeği verdi. Öğrencilerle sohbet eden Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak, “Bir önceki yıl 120 kitap bitirmiştim, yanımda 3-5 kitap varsa başka bir şey aramıyorum.” dedi.

Holding binasında gerçekleşen etkinliğe yaklaşık 280 öğrenci ve okulların idarecileri ile Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak, Yönetim Kurulu Üyesi Nazif Türkoğlu, Ekrem Bakdır ve Boytaş Genel Müdürü Şahin Nursaçan da katıldı. Neşeli bir atmosfere sahne olan yemekte konuşan Hacı Boydak, hem iş adamı hem de bir üniversite öğrencisi olarak sınav heyecanını çok iyi bildiğini ve YGS öncesi öğrencilerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi. Kitap okumaya büyük özen gösterdiğini ifade eden Hacı Boydak, “Geçtiğimiz yıl 102 kitap okudum ama yine de kendimi eleştiriyorum. Çünkü bir önceki yıl 120 kitap bitirmiştim, yanımda 3-5 kitap varsa başka bir şey aramıyorum, sizlerin de kitaplarla dost olmasını istiyorum.” diye konuştu.

Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Nazif Türkoğlu ise hayatta başarılı olmanın inanç, ümit, azim ve kararlı olmaya bağlı olduğunun altını çizdi. Türkoğlu, “Sizin eğitim imkanlarınız herkese nasip olmuyor, hepinizin üniversiteye yerleşeceğini düşünüyorum, şayet sevdiğiniz bölümü kazanamazsanız kazandığınız bölümü sevin, o zaman mutlu olacaksınız.” şeklinde konuştu.

Boytaş Genel Müdürü Ekrem Bakdır da “İsmi büyük olan üniversitelerin öğrencileri daha başarılı olur gibi yaygın bir kanaat var, hedefinizi yüksek koyunuz ve bu hedefe ulaşmaya çalışınız, ancak olur da ulaşamazsınız yolunuza devam etme enerjisini kendinizde bulmalısınız.” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından, Kılıçaslan Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ali Köksal ve okul müdürleri Halil Yıldız ile Salih Öngül, Boydak Holding yetkililerine, nazik ve eğitim merkezli davetlerinden dolayı teşekkür ettiler. Moral yemeğinin ardından Boydak ailesi, öğrencileri tek tek uğurlarken, başarı dileklerinde bulundu.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×