Gümrük ekiplerinden jammer ve gizli kamera operasyonu

İstanbul Gümrük Muhafaza ekipleri, internet üzerinden satışı yapılan sinyal kesici (jammer) ve gizli kamera gibi cihazlara yönelik 9 ilçede eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyonlarda 2 bin 905 adet gizli kamera, dinleme ve jammer cinsi cihaz...

Gümrük ekiplerinden jammer ve gizli kamera operasyonu
19 Haziran 2014 Perşembe 12:03

İstanbul Gümrük Muhafaza ekipleri, internet üzerinden satışı yapılan sinyal kesici (jammer) ve gizli kamera gibi cihazlara yönelik 9 ilçede eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyonlarda 2 bin 905 adet gizli kamera, dinleme ve jammer cinsi cihaz ele geçirildi.

Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve istihbarat Müdürlüğü ekipleri, internet üzerinden gizli kamera, dinleme ve jammer cinsi cihazların satışına yönelik; Avcılar, Bahçelievler, Esenyurt, Fatih, Beşiktaş, Ataşehir, Beykoz, Maltepe ve Ümraniye ilçelerinde eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyonlarda; 2 bin 480 adet elektronik sigara ve aksamı, 195 adet dinleme cihazı ve tarama ekipmanı, 49 adet gizli görüntü alma izleme ve tarama cihazı, 19 adet elektronik cihaz 1 adet sinyal kesici (jammer), 1 adet araç takip cihazı ve 160 adet muhtelif kaçak eşya ele geçirildi. Toplam gümrüklenmiş değeri 64 bin 788 TL olan 2 bin 905 adet muhtelif ürününe el konuldu.

Kaçakçılık olaylarına karışan kişiler hakkında ilgili savcılıklara suç duyurusunda bulunuldu.

CİHAN

Gümrük ekiplerinden jammer ve gizli kamera operasyonu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×