Gül: "Son Kabullerimiz"

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Mali'nin Ankara Büyükelçisi Soumare'nin güven mektubunu sunduğu kabulde 'Bunlar artık son kabullerimiz, biliyorsunuz' dedi. Gül'ün bu sözleri veda mesajı olarak değerlendirildi.

Gül:
28 Haziran 2014 Cumartesi 11:29

VEDA MESAJI
 
Cumhurbaşkanı Gül, Mali Cumhuriyeti Büyükelçisi Birahim Soumare'yi kabul etti. Gül, kabulden önce gazetecilere 'Bunlar son kabullerimiz, biliyorsunuz' dedi. Çankaya Köşkü'ndeki kabulde Büyükelçi Soumare, Cumhurbaşkanı Gül'e güven mektubunu sundu. Soumare'nin büyükelçilik mensuplarını Gül'e takdiminin ardından anı fotoğrafı çektirildi. Gül, kabulün ardından salondan ayrılırken de Cumhurbaşkanı Basın Başdanışmanı Ahmet Sever'e 'Artık bunlar son kabullerimiz değil mi?' diye sordu. Abdullah Gül'ün sözleri, veda mesajı olarak değerlendirildi.
 
İSTİŞARE BUGÜN
 
Basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularına cevap vermeyen Cumhurbaşkanı Gül'ün Başbakan Tayyip Erdoğan ile bugün Köşk seçimleriyle ilgili bir araya gelmesi bekleniyor. Başbakan Erdoğan geçtiğimiz günlerde cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin Abdullah Gül ile son bir istişare toplantısı yapacağını açıklamıştı.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×