GSMMMO’dan Zirve’ye ziyaret

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (GSMMMO) Başkanı Hüseyin Özbay ve yönetim kurulu üyeleri Zirve Üniversitesi Rektörü Prof.

GSMMMO’dan Zirve’ye ziyaret
18 Aralık 2013 Çarşamba 15:38

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (GSMMMO) Başkanı Hüseyin Özbay ve yönetim kurulu üyeleri Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa’yı makamında ziyaret etti.

Zirve Üniversitesi’yle ortak çalışmalar yapmak istediklerini belirten GSMMMO Başkanı Hüseyin Özbay, “Bizler büyük bir meslek camiasının sorumlu bireyleri olarak, bilimin ve bilginin ışığında her türlü zorluklara rağmen çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ortak projelerde Zirve Üniversitesi’yle bir arada çalışmayı her zaman isteriz.” diye konuştu.

Muhasebeciler ve mali müşavirlerin zorlu bir görev üstlendiğinin altını çizen Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa, bu görevi yürütecek kişilerin çok donanımlı olması gerektiğini söyledi. Kısa, sektör çalışanlarının mesleklerini layıkıyla yapabilmeleri için gelişmeleri takip etmeleri gerektiğini vurgulayarak, “Muhasebecilik ve mali müşavirlik mesleklerini icraa eden arkadaşlarımız yeni kanunlar hakkında mutlaka bilgi sahibi olmalı. Gerekli görülen konularda bir bilim merkezi olarak işbirliğine daima açığız.” dedi.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×