Fatih Koleji futbolda Sakarya birincisi oldu

Sakarya Fatih Koleji, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün okullar arası futbol müsabakaları küçük erkekler kategorisinde Sakarya 1.

Fatih Koleji futbolda Sakarya birincisi oldu
10 Nisan 2014 Perşembe 14:28

Sakarya Fatih Koleji, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün okullar arası futbol müsabakaları küçük erkekler kategorisinde Sakarya 1.si oldu.

Sakarya Fatih Koleji futbol takımı Sakarya il birinciliği final maçında Teketaban Ortaokulu'nu 2-1 yenerek turnuvada namağlup olarak mutlu sona ulaştı. Okulun birincilik kupasını Karapürçek İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Hakkı Doğramacı verdi. Okul Müdürü Bayram Yayla, daha önce basketbolda küçüklerde Sakarya 1'ncisi, yıldızlarda Sakarya 3'ncüsü olduklarını belirterek, “Atletizmde öğrencilerimiz bireysel birçok derece aldı, takım halinde il 4'ncüsü olduk. Bunun dışında şiir, resim, kompozisyon, proje ve olimpiyat alanında da birçok başarıya imza attık. Sporun, sanatın, bilimin fatihi olma yolunda gayret eden öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyorum.” dedi. CİHAN

Fatih Koleji futbolda Sakarya birincisi oldu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×