Evden 2 kamyon çöp çıkarıldı

Mersin'de Akdeniz Belediyesi ekipleri tarafından bir evden 2 kamyon çöp çıkarıldı. Aynı evin içindeki çöplerin geçen yılda boşaltıldığı bildirildi. Akdeniz Belediyesi ekipleri geçen yıl temizlik ve ilaçlama yaptıkları Mesudiye Mahallesi...

Evden 2 kamyon çöp çıkarıldı
12 Haziran 2014 Perşembe 15:08

Mersin'de Akdeniz Belediyesi ekipleri tarafından bir evden 2 kamyon çöp çıkarıldı. Aynı evin içindeki çöplerin geçen yılda boşaltıldığı bildirildi.

Akdeniz Belediyesi ekipleri geçen yıl temizlik ve ilaçlama yaptıkları Mesudiye Mahallesi 5111 Sokak'taki bir evden tekrar kötü kokular yükselmesi üzerine harekete geçti. Halk arasında “Çöp Ev” olarak tabir edilen eve, Akdeniz Belediyesi Temizlik İşleri ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri sevk edildi. Nimet T. adlı kadına ait evde inceleme yapan ekipler, ambalaj atıklarının ve evsel atıkların biriktirildiğini tespit etti. Çevreye yaydığı kötü kokuların yanı sıra fare, böcek ve diğer zararlı haşerelerin yuvası haline gelmiş olan evde çalışmalarına başlayan Temizlik İşleri ekipleri, yaklaşık 2 kamyon atığı bertaraf etti, ancak ev sahibinin kişisel eşyalarına zarar verilmedi. Evin tamamen temizlenmesinin ardından ilaçlama yapan ekipler, yasal çerçevede ev sahibine de gerekli ikazları yaptı.

CİHAN

Evden 2 kamyon çöp çıkarıldı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×