Erimez ’A Takım’ sizi bekliyor

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde faaliyet gösteren, Özel Hacı Kemal Erimez Yurdu Sınav Kulübü tarafından düzenlenen, yatılı kalan öğrenciler için ’ Erimez Atakım ’projesi programla tanıtıldı. Başarının tesadüf olmadığını dikkat...

Erimez ’A Takım’ sizi bekliyor
22 Temmuz 2014 Salı 13:18

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde faaliyet gösteren, Özel Hacı Kemal Erimez Yurdu Sınav Kulübü tarafından düzenlenen, yatılı kalan öğrenciler için ’ Erimez Atakım ’projesi programla tanıtıldı. Başarının tesadüf olmadığını dikkat çeken Yurt Müdürü İlhan Dinç “TEOG sınavına ve üniversiteye hazırlanan öğrenciler için özel 20 kişilik hazırlık yatılı sınıf oluşturduk. Düzenli etüt, ödev takibi, haftalık deneme, yaprak test ve ders anlatımı ile iyi bir eğitim, doğru tercih için ‘Erimez Atakım’ içinde yerinizi alınız“ dedi.

Hacı Kemal Erimez Öğrenci Yurdu Sınav Kulübü, öğrencilerinin girişimci ve rekabetçi bir ruhla, barış içinde yarışmaya teşvik etme alışkanlığı kazandırmak ve yaygınlaştırmak amacıyla, çeşitli etkinlikler düzenlendiğini belirten Yurt Müdürü İlhan Dinç, ”Her öğrencinin özlemi üniversiteli olmak. Hepiniz yaşamınızda, hem severek yapacağınız, hem de iyi gelir getiren bir işiniz olsun istiyorsunuz. Ama ülkemiz koşullarında üniversiteli olmak kolay değil. Üniversitelerin kontenjanlarının sınırlı olması ve başvuran adayların sayısının çokluğu, kaygılarınızı artıracak denli işinizi güçleştiriyor. ’Erimez A-takımı‘ sizi bekliyor. Üniversiteye hazırlanan bu özel 20 kişilik takım içinde yerinizi alın” şeklinde konuştu.

Eğitime uygun sınıflarda, kendini yenileyen ve geliştiren etüt öğretmenlerle, uygun test ve dokümanlarla kaliteli bir eğitim sunduklarını, ders içi kaliteyi ders dışında da birebir rehberlik anlayışıyla desteklediklerini anlatan Yurt Müdürü İlhan Dinç, ”Erimez öğretmenleri öğrencileriyle her zaman sıcak, içten, yapıcı ve verimli bir diyalog kurabilen öğretmenlerdir. Erimez öğretmenleri; yeteneğini, performansını ve ilgisini öğrencilerine sunan, mesleğinin gereklerini özenle yerine getiren öğretmenlerdir. Erimez Yurdu ’Başarılı bireyler, Kaliteli insanlar’ anlayışını görev olarak kabul etmiştir. Bu bağlamda başarıyı, ders içi anlatımlarla, ders dışı eğitim faaliyetleriyle desteklemekteyiz. Ayrıca öğrencilerine 25’e yakın doküman vererek öğrencinin başarısını desteklemekte, öğrencilerine burs vererek başarıyı ödüllendirmektedir. Sizleri de ’Erimez A-takımı ‘avantajlarımızdan yararlanmanız için yurdumuza bekliyor, başarınıza katkıda bulunmak istiyoruz.” açıklamasında bulundu.

"Erimez Yurdu, öğrencilerini başarıya ulaştırmak için hiçbir özveriden kaçınmaz. Öğrencilerimize geldikleri okullardaki düzeyleri, sınavlardaki başarı durumları göz önünde bulundurularak eksik kalan ya da yeterince kavranamayan konularda ders öğretmenlerince ek ders verilir. Ek dersler, öğretmenlerimizin özverisi olarak öğrencilerimize ücretsiz sunulmaktadır" şeklinde çalışmalar hakkında bilgi veren Yurt Müdürü Dinç, ”Erimez A-takımı; Branş öğretmenleri denetiminde gün boyu açık bulunan ve sınavlara yönelik tüm yayınların bulunduğu etüt salonları ile öğrencilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. Etüt öğretmenleri, öğrencilerin anlamakta zorlandıkları konularda ücretsiz özel ders vermektedir. Etüt çalışmaları öğrencilerimizin başarı grafiğini yükseltmede çok etkili olmaktadır. Ayrıca öğrenciler, etüt salonlarında diledikleri kaynaktan, diledikleri anda yararlanma ve çalışma olanağı bulurlar. ”şeklinde konuştu. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×