Erdoğan Programı İptal Etti, Van Belediye Başkanı Tepki Gösterdi

C. Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bu sabah İstanbul'da katılacağı 'Van Ekonomi Zirvesi' programını iptal etti. Van Belediye Başkanı, Erdoğan'a tepki gösterdi.

Erdoğan Programı İptal Etti, Van Belediye Başkanı Tepki Gösterdi
28 Şubat 2015 Cumartesi 20:00

C. Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu sabah İstanbul'da katılacağı programı iptal etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın resmi programında saat 11: 00'de Haliç Kongre Merkezinde düzenlenecek 'Van Ekonomi Zirvesi'ne katılacağı duyurulmuştu.

ERDOĞAN İPTAL ETTİ

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından yapılan izahatda, Erdoğan'ın ikametgahındaki programının uzaması itibarıyla saat 11.00'deki programa katılamayacağı söylendi.

SALON BOŞ KALDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın zirveye katılmayacağının duyurulmasının arkasından Haliç Kongre Merkezinin iri salonu beyhude kaldı.

VAN BELEDİYE BAŞKANI'NDAN TEPKİ TWEET'LERİ

Erdoğan'ın programını iptal ettiğinin izahatsından evvela ise Van Belediye Başkanı Bekir Kaya zirveye katılmayacağını tweet atarak duyurdu. Kaya, 'Bugün İstanbul'da düzenlenecek bulunan Van Ekonomi Zirvesi'ne, cumhurbaşkanın konuşmamıza tahammül göstermemesinden ötürü katılamayacağım 'diye yazdı. Kaya bir sonraki tweet'inde ise 'Belediye başkanının konuşturulmadığı bir zirvede şehir ekonomisinin de canı cehenneme. İşte devletin vana bakış açısı. Depremde de böyleydi ' dedi.

TÜRKİYE EN ÇOK BU İSİMLERİ KONUŞUYOR

Kaynak: HABERLER.COM


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×