Diyarbakır'da aranan 41 kişi yakalandı

Diyarbakır'da çeşitli suçlardan aranan 41 kişinin yakalandığı belirtildi. Diyarbakır Valiliği'nden yapılan açıklamada, Asayiş Şube Müdürlüğü'nün il genelinde cadde ve sokak üzerinde yapılan uygulamada yaralama, hırsızlık, yankesicilik, dolandırıcılık ve.

Diyarbakır'da aranan 41 kişi yakalandı
18 Şubat 2014 Salı 19:28

Diyarbakır'da çeşitli suçlardan aranan 41 kişinin yakalandığı belirtildi.

Diyarbakır Valiliği'nden yapılan açıklamada, Asayiş Şube Müdürlüğü'nün il genelinde cadde ve sokak üzerinde yapılan uygulamada yaralama, hırsızlık, yankesicilik, dolandırıcılık ve kapkaç suçları başta olmak üzere değişik suçlardan aranan toplam 10 şahsın yakalandığı ifade edildi.
11 Şubat'ta yapılan operasyonda ise çeşitli suçlardan aranan toplam 18 kişi yakalandığı, bu kişilerde 2 adet tabanca ve bu tabancalara ait şarjör ve fişek ele geçirildiği kaydedildi.
12 Şubat'ta yapılan operasyonlarda da çeşitli suçlardan aranan 13 kişinin yakalandığı kaydedilen açıklamada, şahısların üzerinde 6 adet değişik marka ve çaplarda tabanca ve bu tabancalara ait şarjör ve fişek, 7.200 kilo kubar esrar, 400 gr toz esrar ve 160 adet kaçak sigara ele geçirildiği belirtildi. Yakalanan şahısların, haklarında yapılan işlemlerden sonra adli mercilere sevk edildiği bildirildi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×