Demirsporlulardan Başkan Sözlü’ye ziyaret

Demirspor Platformu Başkanı Telat Şahin ve yönetim kurulu üyeleri Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ziyaret etti. Adana Demirspor’un önemli taraftar yapılanmalarından biri olan Demirspor Platformu Başkanı Şahin, “Adana...

Demirsporlulardan Başkan Sözlü’ye ziyaret
28 Mayıs 2014 Çarşamba 15:08

Demirspor Platformu Başkanı Telat Şahin ve yönetim kurulu üyeleri Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ziyaret etti.

Adana Demirspor’un önemli taraftar yapılanmalarından biri olan Demirspor Platformu Başkanı Şahin, “Adana Demirsporlular olarak sizi çok yakın hissediyoruz. Bundan sonra da camiamıza aynı yakınlığı göstereceğinize inanıyoruz.” dedi. Başkan Hüseyin Sözlü de Adana Demirspor’a hizmet veren herkese saygıyla yaklaştıklarını söyledi. Adana Demirspor’un iyi bir model ortaya koyması gerektiğini anlatan Hüseyin Sözlü, “Demirspor profesyonel kulüpler gibi yönetilmeli. İnsanlar 20 yıldır para bulmaya çalışıyor. Bu doğru bir yöntem değil. Yeni bir anlayış ortaya koymalı.” şeklinde konuştu. Ziyarette Demirspor Platformu üyeleri Başkan Hüseyin Sözlü’ye mavi lacivert çiçek verdi, Adana Demirspor rozeti takarak, flama hediye etti.

CİHAN

Demirsporlulardan Başkan Sözlü’ye ziyaret


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×