Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'da

FETÖ'nün darbe girişimi üzerine tatilini yarıda kesmek zorunda kalan Cumhurbaşkanı Erdoğan, günler sonra ilk kez Ankara'da.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'da
19 Temmuz 2016 Salı 23:40


Erdoğan 15 Aralık darbe girişiminin ardından ilk kez Ankara'ya gitti. Erdoğan sabah katılacağı MGK ve Bakanlar Kurulu toplantılarının ardından önemli bir karar açıklayacağını belirtmişti. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, akşam saatlerinde İstanbul Kısıklı'daki evinden ayrıldı ve 15 Aralık darbe girişiminin ardından ilk kez Ankara'ya gitti. Cumhurbaşkanlığı külliyesinde bulunan Erdoğan, Çarşamba sabahı katılacağı MGK ve Bakanlar Kurulu toplantılarının ardından önemli bir karar açıklayacağını belirtmiş ve şu sözleri sarfetmişti;

"Şu anda gayet güzel bir şekilde çalışmalar devam ediyor. Hükümetimiz şu anda önemli bir hazırlığın içinde ve çarşamba günü inşallah Milli Güvenlik Kurulumuzu toplayacağız. Milli Güvenlik Kurulundan sonra da bir Bakanlar Kurulu toplantısı yapacağız ve Milli Güvenlik Kurulu ardından Bakanlar Kurulu toplantısıyla da önemli bir kararı açıklayacağız. Şimdi burada açıklamayacağım."
 

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×