Çukurova Üniversitesi’nde rektör öğrenci buluşması

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, öğrencilerle bir araya geldi.

Çukurova Üniversitesi’nde rektör öğrenci buluşması
16 Aralık 2013 Pazartesi 13:13

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, öğrencilerle bir araya geldi. Çok sayıda öğrencinin katıldığı “Rektör – Öğrenci Buluşması” toplantısında Prof. Dr. Kibar, öğrencilerin sorunlarını birinci ağızdan dinledi.

ÇÜ Öğrenci Konseyi tarafından “Konuşmamız Lazım” sloganıyla organize edilen toplantı, Rektörlük Senato Salonu’nda yapıldı. Yoğun öğrenci katılımıyla gerçekleşen toplantıda Prof. Dr. Mustafa Kibar, önce öğrencilerin sorunlarını dinledi ardından da çözüm önerilerini sıraladı.

Farklı fakülte ve yüksekokullardan toplantıya katılan öğrenciler, ‘3 ders sınavları, Karataş MYO’nun durumu, yurt önüne üst geçit yapımı, çalışan öğrencilerin sınav durumu, ulaşımda yaşadıkları sıkıntıları’ aktardı.
Her sorun üzerinde tek tek görüş alışverişi yapılan toplantı 3 saat sürerken, Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, öğrenciler tarafından aktarılan sorunların yönetim tarafından da tespit edilen konular olduğunu belirterek, çözülmesi için iyileştirme çalışmaları başlattıklarını söyledi.
CİHAN

Çukurova Üniversitesi’nde rektör öğrenci buluşması


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×