ÇÜ Güzel Sanatlar Fakültesi’nde mezuniyet sevinci

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi 2014 mezunlarını Mithat Özsan Amfisi’nde gerçekleştirilen törenle uğurladı. 2013-2014 yılında Çukurova Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun olmaya hak kazanan öğrenciler...

ÇÜ Güzel Sanatlar Fakültesi’nde mezuniyet sevinci
13 Temmuz 2014 Pazar 15:03

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi 2014 mezunlarını Mithat Özsan Amfisi’nde gerçekleştirilen törenle uğurladı.

2013-2014 yılında Çukurova Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun olmaya hak kazanan öğrenciler için mezuniyet töreni düzenlendi. Törene Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hasan Fenercioğlu ile Prof. Dr. Azmi Yalçın’ın yanı sıra akademisyenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış ve protokol konuşmalarının gerçekleştiği törende öğrencilere hitap eden Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, mezun olan öğrencilerin aydın birer sanatçı olacaklarına inandığı belirtti. Kibar, "Cumhuriyetimizin değerlerini her zaman koruyacağınıza, sanatçı tasarımcı kimliklerinize 40 yıllık bir geçmişi olan Çukurova Üniversitesi’ni en iyi yerlerde temsil edeceğinize olan inancım tamdır. Başarılarınızın devamını diliyorum. Yolunuz açık olsun." dedi.

ÇÜ Güzel Sanatlar Fakültesi tanıtım filminin gösteriminden sonra Fakülte birincisi Hacer Durmaz, ikinci Ebru Büyüköz, üçüncü Nursel Şeker’e plaketleri ve hediyeleri Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar ve Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hasan Fenercioğlu ile Prof. Dr. Azmi Yalçın tarafından takdim edildi. Güzel sanatlar Fakültesi Birincisi Hacer Durmaz’ın Fakülte yaş kütüğüne plaka çakması ile devam eden tören, Fakülteden emekli olan İdari Amiri Rasim Kocakaya’ya Fakülte Sekreteri Pervin Bulut’un plaket vermesi ve kep atma töreni ile son buldu.

CİHAN

ÇÜ Güzel Sanatlar Fakültesi’nde mezuniyet sevinci


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×