ÇÜ Basketbol takımı, Anadolu Şampiyonası’na hazırlanıyor

Geçtiğimiz sezonu ‘namağlup’ olarak tamamlayan Çukurova Üniversitesi Yıldız Erkek Basketbol Takımı, 9–13 Nisan tarihleri arasında Rize’de yapılacak Anadolu Şampiyonası’na katılacak.

ÇÜ Basketbol takımı, Anadolu Şampiyonası’na hazırlanıyor
17 Şubat 2014 Pazartesi 11:43

Geçtiğimiz sezonu ‘namağlup’ olarak tamamlayan Çukurova Üniversitesi Yıldız Erkek Basketbol Takımı, 9–13 Nisan tarihleri arasında Rize’de yapılacak Anadolu Şampiyonası’na katılacak. Çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren takımın hedefi yine şampiyonluk.

Çukurova Üniversitesi Yıldız Erkek Basketbol Takımı başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Geçen yıl Adana Şampiyonu, Güney Grubu Şampiyonu, Anadolu Kupası Şampiyonu ve Türkiye 16.’sı olma başarısı gösteren takım, şimdi de Anadolu Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

Şampiyona için çalışmalarına hız veren sporcular ve teknik heyet, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar’ı makamında ziyaret etti. Takımın başarısında büyük emekleri olan alt yapı antrenörleri Halil Çora, Aziz Can Ekici, Cumhur Meses, Volkan Demir, Kulüp Başkanı Ercan Yeldan da şampiyon basketbolculara ziyarette eşlik etti.

Kulüp Başkanı Ercan Yeldan, takım hakkında Rektör Kibar’a bilgi verdi. Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar ise, önemli başarılara imza atan teknik heyet ve sporcuları tebrik ederek, Anadolu Şampiyonası’nda mücadele edecek takıma başarılar diledi. Toplu fotoğraf çekimiyle sona eren ziyarette, takım kaptanı tarafından Rektör Prof. Dr. Kibar’a forma hediye edildi.
CİHAN

ÇÜ Basketbol takımı, Anadolu Şampiyonası’na hazırlanıyor


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×