Coşkun Sabah ile anılar canlandı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde sanatçı Coşkun Sabah bir konser verdi.

Coşkun Sabah ile anılar canlandı
10 Şubat 2014 Pazartesi 14:18

Kayseri Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde sanatçı Coşkun Sabah bir konser verdi. Kültür-Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen konser ilgi gördü.

Büyükşehir Belediyesi'nin kültür-sanat etkinlikleri devam ediyor. Şubat ayı kültür-sanat etkinlikleri Coşkun Sabah konseri ile devam etti. Ünlü sanatçı, Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Merkezi'nde müzikseverlerle buluştu. 'Anılar, Haberin Var mı, Aşığım Sana, İşte Bu Bizim Hikayemiz' gibi şarkıları dillerden düşmeyen ünlü sanatçının konserine ilgi büyüktü. Konserde eski ve yeni parçalarını seslendiren Coşkun Sabah, Kayseri'nin en meşhur türküsü olan Gesi Bağları'nı da okudu.

Şubat ayı kültür-sanat etkinlikleri çerçevesinde bu hafta da birbirinden güzel etkinlikler yer alacak. 11 Şubat Salı günü Murat Özdeniz'in katılımıyla 'Etkili İletişimde İmaj' konulu söyleşi yapılacak. Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu'ndaki söyleşi saat 14.00'te başlayacak. 14 Şubat Cuma günü ise Şehir Tiyatrosu'nda 'Aşk Varmış, Yokmuş' adlı oyun sahnelenecek. Tiyatroseverler, bu oyunu 19.30'dan itibaren izleyebilecek. Şubat ayındaki ikinci konserin konuğu ise bir başka ünlü isim Onur Şan olacak. 15 Şubat Cumartesi günü düzenlenecek olan konser, Büyükşehir Belediyesi Kültür-Sanat Merkezi'nde saat 19.30'da başlayacak. Etkinlikler ücretsiz olarak izlenebilecek.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×