Buzdolabı patladı, eşyalar kül oldu

Batman'da bir evde buzdolabının patlaması sonucu ev harabeye döndü. Batman Raman Mahallesi Komando Caddesi üzerinde bulunan 40 numaralı evde gece buzdolabı patladı.

Buzdolabı patladı, eşyalar kül oldu
10 Ocak 2014 Cuma 14:23

Batman'da bir evde buzdolabının patlaması sonucu ev harabeye döndü.

Batman Raman Mahallesi Komando Caddesi üzerinde bulunan 40 numaralı evde gece buzdolabı patladı. Evde kimsenin olmaması bir faciayı önledi. Olay, Raman Mahallesi'nde saat 23.30'da meydana geldi. İsmail Düzenli ve ailesi misafirlikten dönünce gördükleri manzara karşısında adeta şoke oldu. Evden gelen ağır koku ve siyah duman nedeniyle içeri giremeyen aile itfaiye ve polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ve itfaiyenin evde yaptığı detaylı incelemede buzdolabının patladığı anlaşıldı.

Evde kiracı olarak oturduğunu belirten İsmail Düzenli, "Ben eşim ve çocuğum gece babamların evinden döndük. Kapıyı açınca gelen koku ve dumandan bayılacak gibi olduk. Eşim hamile zarar görmesinler diye hemen onları evden uzaklaştırıp itfaiye ve polise haber verdim. Evde yangın yok ancak mutfaktaki buzdolabı patlamış, paramparça olmuş. Sonrası çıkan basınç ve duman evdeki tüm eşyaları kül etmiş. Elektrik ampulü bile erimiş." dedi.

6 önce aldıkları buzdolabının iki kez arıza verdiğini belirten Baba Bedri Düzenli, patlama sonrası oluşan duman ve gaz basıncı nedeniyle evdeki tüm eşyaların kullanılamaz duruma geldiğini ifade etti.
CİHAN

Buzdolabı patladı, eşyalar kül oldu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×