BUGİAD'dan Suriyeli mülteciler için yardım kampanyası

Özel Burç Liseleri'nden mezun olan öğrencileri bir araya getirerek sosyal, kültürel, bilimsel, mesleki ve sportif aktivitelerde bulunarak mezunlar arası birlikteliği, yardımlaşmayı ve dayanışmayı güçlendirmek amacıyla kurulan Adana Bugiad, Suriyeli mülte.

BUGİAD'dan Suriyeli mülteciler için yardım kampanyası
19 Şubat 2014 Çarşamba 13:48

Özel Burç Liseleri'nden mezun olan öğrencileri bir araya getirerek sosyal, kültürel, bilimsel, mesleki ve sportif aktivitelerde bulunarak mezunlar arası birlikteliği, yardımlaşmayı ve dayanışmayı güçlendirmek amacıyla kurulan Adana Bugiad, Suriyeli mültecilerle kardeşlik köprüsü kurdu.

1200 den fazla mezuna hizmet veren Adana Bugiad, ticari faaliyetlerin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de ağırlık vererek, ‘birlikten güç ve kuvvet doğar’ diyen tüm üyelerinin katkılarıyla Adana’nın muhtelif mahallerinde yaşayan Suriyeli mültecilere yardım kampanyası düzenledi. Dernek olarak sosyal sorumluluk projeleri kapsamında ilk yardım kampanyalarını düzenlediklerini belirten Adana Bugiad üyeleri, “Bu kapsamda her ay bir yardım kampanyası düzenlemeyi planlıyoruz. Bundan sonraki bir diğer yardım kampanyamız, görme engelli kardeşlerimiz için kitap okuma projesi düzenlemek olacak.” ifadelerini kullandılar.
CİHAN

BUGİAD'dan Suriyeli mülteciler için yardım kampanyası


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×