BTSO Akademi’de eğitimler başlıyor

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) Bursa iş dünyasında değişim ve dönüşüme büyük katkı sağlayacak projesi 'BTSO Akademi' kapsamındaki eğitim programları 14 Ağustos’ta başlıyor.     BTSO, 35 bin üyesine ve...

BTSO Akademi’de eğitimler başlıyor
30 Temmuz 2014 Çarşamba 11:28

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) Bursa iş dünyasında değişim ve dönüşüme büyük katkı sağlayacak projesi 'BTSO Akademi' kapsamındaki eğitim programları 14 Ağustos’ta başlıyor.

    BTSO, 35 bin üyesine ve üye firmaların uzman kadrolarına dönük yeni bir hizmetin startını veriyor. BTSO, 16 makro projesinden biri olan 'BTSO Akademi' kapsamında 14 Ağustos- 17 Ekim tarihleri arasında 6 farklı eğitim programı düzenleyecek. Bu eğitimlerin akabinde yılsonuna kadar eğitim planlaması yapılacak.

    Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri ve profesyonel kurumları ile işbirliği yapan BTSO, 15’er kişilik gruplar halinde planladığı eğitim programlarını 14-15 Ağustos tarihlerinde ‘Yöneticiler İçin Etkin Müzakere Teknikleri’ ile başlatıyor. BTSO kapsamında, 21-22 Ağustos tarihlerinde ‘Etkili Konuşma ve Topluluğa Hitabet’, 27-28-29 Ağustos tarihlerinde kadın girişimciler için 'Mentörlük', 4-5 Eylül tarihlerinde 'Etkin Müşteri İlişkileri Yönetimi', 11 Eylül’de 'İş Yerinde Duygusal Zeka', 17 Eylül- 18 Ekim tarihleri arasında da 'İş İngilizcesi' eğitimleri verilecek. Söz konusu eğitimler Oda Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek.

    'BTSO Akademi' için başvurular akademi.btso.org.tr internet sitesi üzerinden yapılabiliyor. Site üzerinden eğitimlerden yararlanmak için başvuru yapılabildiği gibi eğitimci olmak için de teklif verilebiliyor. Yeni eğitim başlıkları da internet sitesi aracılığıyla önerilebilecek.

    BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, BTSO Akademi’yi üyelerin gelişimine katkı sağlamak, onlara yeni ufuklar kazandırmak, iş hayatındaki başarılarına destek vermek ve profesyonel ölçülerde eğitim ve gelişim hizmetleri sağlamak için oluşturduklarını kaydetti. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×