Belediye, gençleri kötü alışkanlıktan korumak için spor etkinlikleri düzenliyor

Isparta'nın Eğirdir ilçesinde belediye gençleri kötü alışkanlıktan korumak için spor etkinlikleri düzenliyor. Eğirdir Belediyesi, plaj futbolu ve voleybol turnuvası düzenleyecek. Kayıtların başladığını belirten belediye yetkilileri, 5...

Belediye, gençleri kötü alışkanlıktan korumak için spor etkinlikleri düzenliyor
08 Temmuz 2014 Salı 18:48

Isparta'nın Eğirdir ilçesinde belediye gençleri kötü alışkanlıktan korumak için spor etkinlikleri düzenliyor. Eğirdir Belediyesi, plaj futbolu ve voleybol turnuvası düzenleyecek. Kayıtların başladığını belirten belediye yetkilileri, 5 Ağustos tarihine kadar başvuruların devam edeceğini belirtti.

Eğirdir Belediyesi tarafından yaz aylarında gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak, birlik ve beraberliği sağlamak, sosyal ve kültürel etkinlikleri artırmak amacıyla Altınkum Plajı’nda plaj futbolu ve voleybol turnuvası düzenlenecek.

Eğirdir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre "Belediyemiz tarafından gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak, birlik ve beraberliği sağlamak; sosyal ve kültürel faaliyetleri artırmak amacıyla ağustos ayı içerisinde Altınkum Plajı’nda, plaj futbol ve voleybol turnuvaları düzenlenecektir. Plaj Futbol Turnuvasına katılmak isteyenler 5 asil 4 yedek futbolcu olmak üzere 9 kişilik kadro listesi ve nüfus cüzdanı fotokopileri; plaj voleybol turnuvasına katılmak isteyenler 4 asil, 4 yedek voleybolcu olmak üzere 8 kişilik kadro listesi ve nüfus cüzdan fotokopileri ile birlikte Eğirdir Belediyesi basın bürosuna 5 Ağustos 2014 Salı gününe kadar kayıtlarını yaptırabilirler." denildi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×