Belediye çalışanlarına yönelik eğitim seminerleri sürüyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, personeline yönelik hizmet içi eğitim seminerlerini sürdürüyor. İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı tarafından zabıta personelinin katılımıyla Zabıta ve Halkla İlişkiler konulu bir eğitim verildi....

Belediye çalışanlarına yönelik eğitim seminerleri sürüyor
02 Haziran 2014 Pazartesi 14:23

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, personeline yönelik hizmet içi eğitim seminerlerini sürdürüyor. İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı tarafından zabıta personelinin katılımıyla Zabıta ve Halkla İlişkiler konulu bir eğitim verildi.

Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu'nda verilen eğitim seminerinde bir konuşma yapan Genel Sekreter Mustafa Yalçın, farklı zamanlarda ve farklı kuruluşlarca yapılan anketlerde Kayseri içinde en prestijli kurumun Büyükşehir Belediyesi çıktığını belirterek "Çok prestijli ve güven duyulan bir kurumuz" dedi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin hiçbir belediyenin yapamadığı büyük işler yaptığını dile getiren Yalçın, yakın zamanda farklı büyükşehir ve illerden belediye başkanlarının Kayseri'ye geldiğini, Kayseri'de seyyar satıcının olmaması, dükkanların önüne malların çıkarılmaması ve at arabalarının olmamasını hayretle karşıladıklarını söyledi. Bu hizmetlerin zabıtalar sayesinde gerçekleştirildiğini belirten Mustafa Yalçın, hizmetlerin çok daha iyi verilmesi için eğitim seminerlerini görev icabı senede birkaç kez değil çok daha sık yaptıklarını kaydetti.

Genel Sekreter Mustafa Yalçın'ın konuşmasının ardından seminere katılan zabıta personeline İletişimci Ümit Elma tarafından eğitim verildi. Ümit Elma, sağlıklı iletişimin nasıl yapılacağı hakkında detaylı açıklamalar yaptı.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×