Başkan Lütfü Savaş, Hassalı muhtarları kabul etti

Hatay Muhtarlar Derneği Basın Sözcüsü Yukarı Karafakılı Muhtarı Ahmet Ay, beraberindeki muhtar arkadaşlarıyla Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ı ziyaret etti. Muhtarlar, Başkan Savaş’a, yılın ilk üzümünü ikram...

Başkan Lütfü Savaş, Hassalı muhtarları kabul etti
30 Haziran 2014 Pazartesi 17:08

Hatay Muhtarlar Derneği Basın Sözcüsü Yukarı Karafakılı Muhtarı Ahmet Ay, beraberindeki muhtar arkadaşlarıyla Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ı ziyaret etti. Muhtarlar, Başkan Savaş’a, yılın ilk üzümünü ikram etti.

    Hatay Muhtarlar Derneği Basın Sözcüsü Yukarı Karafakılı Muhtarı Ahmet Ay, "Büyükşehir Başkanımız Hatay genelindeki muhtarlarla ve sivil toplum kuruluşlarıyla 2 yıl önce başlattığı istişare toplantılarının semeresini bugün Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görmüştür. Yıllardır,siyasetçiden ve idareciden uzak köylerimiz başkanımızın sayesinde siyasetçiye ve idareye yakın hale gelmiştir. Halkımız bu nedenle 30 Martta kendine yakın siyasetçileri rozetine bakmaksızın tercih etmiştir.Başkanımıza biz muhtarlar olarak güveniyor ve başarılarının devamını diliyoruz." dedi.

    Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ise "Antakya Belediye Başkanlığımız döneminde, halkımıza hep yakın durduk, sorunlarıyla birebir ilgilendik. Siyasi ayrımcılık yapmadık. Herkesi kucaklamaya çalıştık. Hizmetin gereğini yaptık. Gönlümüzü bütün Hatay halkına açtık. Hatay’ın bütün ilçe ve köylerini karış karış dolaştık. Muhtarlarımızda ilişkilerimizi daima sıcak tuttuk. Partili partisiz ayrımı yapmadık. Hatay’a gönül verenlerle bir araya geldik. Artık seçimler bitmiştir. Halkımız tercihi kullanmıştır. Seçilen Başkanlarımız birbirinden değerlidir. Zaman hizmet zamanıdır. Gayemiz, arkadaşlarla uyum içerisinde memleketimize hizmet etmeye gayret göstermektir." şeklinde konuştu.

    Başkan Savaş, bu yılın ilk üzüm ikramını Hassalılardan almaktan mutlu olduğunu ve 2 yıldır Hassa Hacılar’da yapılan üzüm festivaline katıldıklarını belirterek bu tür etkinlikleri daima destekleyeceklerini kaydetti. CİHAN

Başkan Lütfü Savaş, Hassalı muhtarları kabul etti


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×