Başkan Karalar ‘Why uşak why’ı izledi

Eyüp Torun ve Ümit Anaç'ın yazdığı 2 perdelik polisiye komedi oyunu Seyhan Belediyesi Kültür Merkezi'nde sahneye tiyatro severlerle buluştu. Oyunu Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Orhan Sümer,...

Başkan Karalar ‘Why uşak why’ı izledi
23 Mayıs 2014 Cuma 13:28

Eyüp Torun ve Ümit Anaç'ın yazdığı 2 perdelik polisiye komedi oyunu Seyhan Belediyesi Kültür Merkezi'nde sahneye tiyatro severlerle buluştu. Oyunu Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Orhan Sümer, birlikte izledi. Oyun öncesi Manisa'nın Soma ilçesinde şehit düşen 301 madenci için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

Oyun öncesi istek üzerine tiyatro sahnesine çıkarak bir konuşma yapan Karalar, belediye olarak kültür ve sanata yatırımları olacağını belirtirken Adana'da ciddi anlamada kültür merkezi ve tiyatro salonu eksikliği olduğunu bu anlamda üzerlerine düşeni yapacaklarını söyledi. Karalar, "Seyhan'da kültür ve sanatla ilgili yatırımlar yapacağız. Adana'da ciddi derecede kültür merkezi ve tiyatro salonu eksikliği var. Bu anlamda üzerimize düşeni yapacağız." şeklinde konuştu.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için önemli hazırlıklar yaptıklarını ancak Soma'da meydana gelen kaza nedeni ile kutlamaları iptal ettikleri hatırlatan Zeydan Karalar, milli bayramları unutmayacakları ve unutturmayacaklarını söyledi.

CİHAN

Başkan Karalar ‘Why uşak why’ı izledi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×