Başbakanlık Ofisinde Kritik Görüşme

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde İçişleri Bakanı Efkan Ala, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok ile görüşüyor.

Başbakanlık Ofisinde Kritik Görüşme
03 Ocak 2014 Cuma 14:19

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ilk olarak saat 10.00 sıralarında Üsküdar Kısıklı'daki konutunda İçişleri Bakanı Efkan Ala ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan ile biraraya geldi. Erdoğan saat 12.15 sıralarında evinden çıkarak cuma namazını kılmak için evinin yakınında bulunan Abdullahağa Camii'ne geçti. Erdoğan, Abdullahağa Camii'nin dolu olması nedeniyle Üsküdar Hz. Ali Camisi'ne gitti.

EGEMEN BAĞIŞ DA CAMİDEYDİ

Başbakan Erdoğan cuma namazını İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul İl Emniyet Müdürü Selami Altınok, Eski Bakan Egemen Bağış, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Başbakan Erdoğan'ın danışmanları Yalçın Akdoğan ile Mustafa Varank ve Ak Parti Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya ile birlikte kıldı. Erdoğan, namazın ardından çıkışta cami avlusunda kendisini bekleyen vatandaşlarla tokalaştı. Yalçın'ın Akdoğan camiden çıkışta aracına doğru yürürken elindeki kırmızı kaplı tablet bilgisayar dikkat çekti. 

BAŞBAKANLIKTA KRİTİK ZİRVE

Başbakan Erdoğan makam aracına Ahmet İyimaya'yı alarak saat 13.00 sıralarında Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'ne geçti. Erdoğan, şu sıralarda Başbakanlık Çalışma Ofis'inde Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İçişleri Bakanı Efkan Ala, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok ile toplantı yaptığı öğrenildi. Erdoğan'ın başkanlığındaki toplantı halen devam ediyor.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×