Baraj gölünde kaybolan gencin ailesinin umutlu bekleyişi yasa dönüştü

Adana’da 4 gün önce Seyhan Baraj Gölü'nde balık çiftliğine gitmek için bindikleri teknenin alabora olması sonucu kaybolan 2 kişiden Kenan Atakay'ın (28) cesedi bulundu.

Baraj gölünde kaybolan gencin ailesinin umutlu bekleyişi yasa dönüştü
14 Aralık 2013 Cumartesi 20:03

Adana’da 4 gün önce Seyhan Baraj Gölü'nde balık çiftliğine gitmek için bindikleri teknenin alabora olması sonucu kaybolan 2 kişiden Kenan Atakay'ın (28) cesedi bulundu. Adana İl Afet Arama Kurtarma Birliği ile Adana Emniyet Müdürlüğü Sualtı Polisi Şube ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda Atakay'ın cansız bedenine ulaşıldı. Göl kenarında bekleyen gencin ailesi ölüm haberiyle yıkıldı.

    Düğün hazırlığı yaptığı belirlenen Kenan Atakay’ın annesi Belgin Atakay, babası Demircan Atakay ve nişanlısı Nazlı Çalışkan ile diğer yakınlarının umutlu bekleyişi yasa dönüştü. Gözyaşlarına boğulan anne Belgin Atakay, “Oğlum kolumu kanadımı kırdın. Sana daha düğün yapacaktım.” diye ağıt yaktı. Atakay’ın baygınlık geçiren yakınlarına sağlık ekipleri müdahale etti.

    Cenaze, otopsi işlemleri için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

    Bu arada gölde kaybolan Turgut Bülbül de (33) yarın Kenan Atakay’ın cesedinin bulunduğu alanda aranacak.
    
    11 Aralık Çarşamba günü Menderes Adası'ndan süs balığı üretim çiftliğine ulaşmak için tekneyle açılan 5 kişi, fırtınaya yakalandı. Teknenin alabora olması sonucu Suriye uyruklu Rabi Akko (31), Hacı Osman Gönen (51) ile Ahmet Kocabey (44) dalgıçlar tarafından kurtarıldı. Kenan Atakay ve Turgut Bülbül ise suda kaybolmuştu. CİHAN

Baraj gölünde kaybolan gencin ailesinin umutlu bekleyişi yasa dönüştü


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×