Bafra Ülkü Ocakları'ndan futbol turnuvası

Bafra Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı lise ve dengi okullar arasında İlteriş Dergisi adıyla bir futbol turnuvası düzenliyor. Turnuvanın ilk maçı bugün 3-A Halı Saha Tesisleri'nde yapıldı. Turnuvanın açılış maçı öncesinde bir...

Bafra Ülkü Ocakları'ndan futbol turnuvası
29 Mayıs 2014 Perşembe 16:58

Bafra Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı lise ve dengi okullar arasında İlteriş Dergisi adıyla bir futbol turnuvası düzenliyor.

Turnuvanın ilk maçı bugün 3-A Halı Saha Tesisleri'nde yapıldı. Turnuvanın açılış maçı öncesinde bir konuşma yapan Hakan Eroğlu, "Gençlerimizin spora olan ilgisini mücadele ve centilmenlik ruhuyla harmanlayıp Bafra’da güzel bir etkinlik yapmak istedik. Bu amaçla liseler arası İlteriş Dergisi futbol turnuvası düzenledik. Turnuvamıza 8 okul katılmaktadır. Etkinliklerimiz devam edecek.'' dedi.

Turnuvanın ilk maçında Şehit Erkut Yılmaz Ticaret Meslek Lisesi ile Kızılırmak Anadolu Lisesi karşılaştı ve maçı Şehit Erkut Yılmaz Ticaret Meslek Lisesi 3-2 kazandı.Turnuvanın final maçı 6 Haziran Cuma günü yapılacak. Turnuvada birinci ve ikinci olan takımlara kupa ve katılım belgesi verilecek.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×