Bafra Ülkü Ocakları ağız ve diş sağlığı etkinliği düzenledi

Bafra Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hakan Eroğlu ve yönetim kurulu üyeleri dişhekimi Ali Alemisoğlu ile beraber Bafra’nın yüksek rakımlı köylerinden olan Akalan, Elalan, Şahinkaya ve Sarpun’u ziyaret ederek burada ağız...

Bafra Ülkü Ocakları ağız ve diş sağlığı etkinliği düzenledi
26 Mayıs 2014 Pazartesi 13:08

Bafra Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hakan Eroğlu ve yönetim kurulu üyeleri dişhekimi Ali Alemisoğlu ile beraber Bafra’nın yüksek rakımlı köylerinden olan Akalan, Elalan, Şahinkaya ve Sarpun’u ziyaret ederek burada ağız ve diş sağlığı konusunda vatandaşı bilgilendirdi.

Diş hekimi Ali Alemisoğlu, ağız ve diş muayenesi yaptıktan sonra çocuk ve yetişkinlere gittikleri bu köylerde ağız ve diş sağlığı konusunda bilgi verdi. Ayrıca muayene olan her çocuğa diş macunu ve diş fırçası dağıtıldı. Bafra Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın bu hizmetinden memnun olan köylüler Hakan Eroğlu’nun şahsında Bafra Ülkü Ocaklarına teşekkür etti.

Bafra Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hakan Eroğlu yaptıkları etkinlikle ilgili olarak şunları söyledi: "Bafra ülkü ocakları olarak yaklaşık 2 saat süren yolculuğumuz sonucunda Akalan, Elalan, Şahinkaya ve Sarpun köylerimizi ziyaret ederek orada zor şartlarda yaşayan kardeşlerimizin dertlerine bir nebze ortak olmak istedik. Diş hekimimiz Ali Alemisoğlu orada yaşayan kardeşlerimize, miniklerimize ağız ve diş sağlığı konusunda bilgi verdi ve hepsini muayene etti. Diş fırçası ve diş macunu dağıttı. İnsanı; çocuklardaki o duygulu, anlamlı, samimiyet dolu bakışlar o kadar mutlu ediyor ki. Köylülerimiz bizleri çok güzel ağırladılar. Hepsine Bafra ülkü ocakları olarak teşekkür ediyoruz. Bizler davamıza inanmış kişileriz ve siz değerli büyüklerimizin ve arkadaşlarımızın desteği sürdüğü ve bize de nasip olduğu müddetçe çalışacağız ve başaracağız.”

CİHAN

Bafra Ülkü Ocakları ağız ve diş sağlığı etkinliği düzenledi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×