Bafra Muhtarlar Derneği başkanlığına Salih Zeki Nayır seçildi

Bafra Muhtarlar Derneği'nde yapılan olağan kongrede, iki listenin yarıştığı seçimde mevcut Başkan Mustafa Çalışkan ve Salih Zeki Nayır aday oldu. Bafra Muhtarlar Derneği'nde yapılan seçimde, listede kayıtlı bin 140 muhtar oy kullandı,...

Bafra Muhtarlar Derneği başkanlığına Salih Zeki Nayır seçildi
29 Nisan 2014 Salı 14:23

Bafra Muhtarlar Derneği'nde yapılan olağan kongrede, iki listenin yarıştığı seçimde mevcut Başkan Mustafa Çalışkan ve Salih Zeki Nayır aday oldu. Bafra Muhtarlar Derneği'nde yapılan seçimde, listede kayıtlı bin 140 muhtar oy kullandı, 2 oy iptal edilirken, 85 oy alan Salih Zeki Nayır başkan seçildi. Mustafa Çalışkan 53 oy aldı.

Dernek başkanlığına seçilen Büyük Cami Mahalle Muhtarı Salih Zeki Nayır, yaptığı açılamada, “Birlikten güç doğar, ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte, tüm kamu ve sivil toplum örgütlerimizle uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bafra Muhtarlar Derneğimizde bugüne kadar emeği geçen büyüklerimize ve onların yönetiminde bulunan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yine birlik ve beraberlik içerisinde, ekip arkadaşlarımla birlikte emanet verilen bu hizmet bayrağını daha yukarılara taşımak için gece gündüz çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.

Bafra Muhtarlar Derneği yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Salih Zeki Nayır, Cengiz Tan, Gökhan Özay, Fevzi Soylu, Hasan Özcan, Bülent Aşçı ve Murat Özyürek. Denetleme Kurulu ise Hasan Yavuz, Recep Koca ve Haydar Aşçı’dan oluştu.

CİHAN

Bafra Muhtarlar Derneği başkanlığına Salih Zeki Nayır seçildi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×