Bafra Kent Konseyi 'nden Sevgi Evleri'ne destek kahvaltısı

Bafra Kent Konseyi’nin düzenlediği kahvaltı programına 19 Mayıs Sevgi Evleri misafir oldu.

Bafra Kent Konseyi 'nden Sevgi Evleri'ne destek kahvaltısı
04 Şubat 2014 Salı 17:13

Bafra Kent Konseyi’nin düzenlediği kahvaltı programına 19 Mayıs Sevgi Evleri misafir oldu.
Niyazi Kesim Restoran’ta düzenlenen kahvaltı programına Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Bafra Kent Konseyi Başkanı İsmail Kurt ve yönetim kurulu üyeleri, Ondokuzmayıs Sevgi Evleri Müdürü Muzaffer Şahin, sivil toplum örgütleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Bafra Kent Konseyi Başkanı İsmail Kurt, konuşmasında, "Geçen yıl çocuklarımızla ilgili bir çalışmamızda vardı. Eğitim komisyonumuzun, Belediye Başkanımızın tensipleriyle yapmış olduğu bir programdı. O program Bafra’mızın çeşitli okullarında 1.lik kazanmış olan öğrencilerimizi Çanakkale şehitliklerine götürmüştür. Sağ olsun belediye başkanımız bize yardımcı oldu ve öğrencilerimizi 3 günlük bir geziye götürdük. Bafra dışına çıkamamış olan birçok öğrencilerimiz orada hem yeni bir yer hem de tarihlerini yakından görmüş oldular. Bu bizim içinde güzel bir çalışma olmuştu.
Bugün ise burada Kadın Meclisimizin böyle bir buluşma teklifi üzerine Yürütme kurulumuzda değerlendirerek iyi olacağı kanaatine vardık. Ben bu programda emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve Sevgi Evi çocuklarının yaşamları boyunca mutlu ve başaralı olmalarını temenni ediyorum." dedi.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ise "Çok değerli Sevgi Evleri sakini çocuklarımız sizleri ağırlamaktan çok mutlu oldum. Kent Konseyi Bafra’da 2 yıldır yeni yapılanmasında taşlar yerine oturuyor. İnşallah bundan sonra daha güzel faaliyetleri organize ederler ve ben her zaman destekçiyim. Bu şekilde faaliyetlerle insanların kaynaşması bir araya gelmesi ve problemleri aşmayla daha güzel hizmetler sunacağımızı düşünüyorum." diye konuştu.

CİHAN

Bafra Kent Konseyi 'nden Sevgi Evleri'ne destek kahvaltısı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×