Antalya’da yaz spor okulları 29 Haziran’da açılıyor

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, 25 farklı branştaki yaz spor okullarını Spor Teşkilatı'nın 76. kuruluş yıl dönümünde 29 Haziran günü açıyor.Türkiye’nin 81 ilindeki Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı il müdürlükleri...

Antalya’da yaz spor okulları 29 Haziran’da açılıyor
24 Haziran 2014 Salı 11:43

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, 25 farklı branştaki yaz spor okullarını Spor Teşkilatı'nın 76. kuruluş yıl dönümünde 29 Haziran günü açıyor.

Türkiye’nin 81 ilindeki Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı il müdürlükleri tarafından açılan yaz spor okulları, Spor Teşkilatının 76. kuruluş yıl dönümünde Antalya Atatürk Spor Salonu’nda 29 Haziran saat 10.00’da yaz okullarına hoş geldin diyecek. ‘Bu Yaz Mutlaka Spor Yapmalısın’ sloganıyla sporu seven ve spor yapmak isteyen birçok çocuğa ulaşmayı hedefliyor. Basketbol, tenis, tekvando, okçuluk başta olmak üzere 25 farklı branşta açılacak yaz spor okullarına, 5-18 yaş grubunda olan çocuklar ücretsiz olarak katılacak.

Yaz spor okullarına başvurular Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirecek. Yaz spor okulları, okullar açılınca sona erecek.

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Tarkan Tüzken, spora gönül veren özellikle ekonomik durumu yetersiz olan gençlerin yaz kurslarına katılmasını istediklerini belirtti. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×