AKFOD’lu fotoğrafçılar ıhlara vadisinde 14 bin metreyi kare kare fotoğrafladılar

Kısa adı AKFOD olan (Aksaray Fotoğrafçılar Derneği) Aksaray'ın tarihi, doğal ve kültürel dokusunu kare kare fotoğraflamaya devam ediyor. AKFOD üyeleri, dünyanın en büyük ikinci kanyonu olan ıhlara vadisinde 14 bin metrelik mesafeyi hem yürüdüler...

AKFOD’lu fotoğrafçılar ıhlara vadisinde 14 bin metreyi kare kare fotoğrafladılar
05 Mayıs 2014 Pazartesi 17:08

Kısa adı AKFOD olan (Aksaray Fotoğrafçılar Derneği) Aksaray'ın tarihi, doğal ve kültürel dokusunu kare kare fotoğraflamaya devam ediyor. AKFOD üyeleri, dünyanın en büyük ikinci kanyonu olan ıhlara vadisinde 14 bin metrelik mesafeyi hem yürüdüler hem de çekim yaptılar.

Aksaray Fotoğrafçılar Derneği bünyesinde düzenlenen Fotoğraf Eğitimi sürecinin uygulamalı eğitim gezilerinden biri daha gerçekleştirildi. Geziye, kursiyerlerin yanı sıra AKFOD üyesi ve fotoğraf severlerden oluşan 40 kişilik bir ekip katıldı. Özel bir otobüs ile yola çıkan 40 kişilik AKFOD ekibi, ilk olarak Zıga kaplıcalarının gözde mekânı olan Hüseyin Hüyük’e ait Ihlara Termal Tatil köyünde sabah kahvaltısı yaptı.

AKFOD üyeleri, daha sonra dünyanın en büyük ikinci kanyonu olan Ihlara vadisinde 14 bin metrelik yürüyüşe başladılar. Son derece güzel ve doğa harikası bir ortamda çekimlere başlayan AKFOD’lu fotoğrafçılar, su ve kuş sesleri arasında rengârenk kelebekler, çeşit çeşit kuşlar, böcekler, kertenkeleler, kurbağalar, ördekler ve binek hayvanlarının fotoğraflarını çektiler.

Vadinin içinde 14 bin metreyi kare kare fotoğraflayan AKFOD’lu fotoğrafçılar daha sonra Güzelyurt Göletinde doğa harikası gün batımının fotoğraflarını çekerek, oldukça heyecanlı ve hareketli geçen güzel bir günü geride bıraktılar. CİHAN

AKFOD’lu fotoğrafçılar ıhlara vadisinde 14 bin metreyi kare kare fotoğrafladılar


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×